Picture
      Daugelis iš mūsų žinome, kad aikštelėje netoli tvenkinio vėlyvais vakarais ir kartais naktimis stovi bendrijos "svečių" automobiliai. Kartais tokie "svečiai" geria, teršia aplinką. Yra buvę įtarimų, kad bandoma tvenkinyje brakonieriauti ir pan. 

     Saugios kaimynystės grupė mano, kad  tokia padėtis sukelia papildomas saugaus gyvenimo ir poilsio rizikas. Teisiškai nėra daug svertų "išprašyti" tokius "svečius", kol jie  nieko aiškiai nusikalstamo nedaro.

     Todėl, remiantis saugios kaimynystės grupės narių ir kai kurių sodininkų nuomone, įteikiau sodininkų bendrijos valdybos vardu pasiūlymą, kad būtų įrengti ženklai, draudžiantys stovėti aikštelėje vėlyvais vakarais (po 23 val.) ir naktimis.
      Kviečiu skaitytojus komentarų skiltyje išsakyti savo nuomonę šiuo klausimu.

Saugios kaimynystės grupės koordinatorius
Kęstutis ČeponisMindaugas
2/27/2012 09:38:25 pm

Sutinku su siūlymu. Tačiau ar realybėje tokie ženklai ka nors keis...Tarkim pastebėjęs automobilį, stovintį toje eikštelėje (po 23val.) eilinis sodininkas turėtų skambinti policijai?
Mintis sveikintina, tačiau ar šis sumanymas būtų naudingas parodytų manau laikas.

Reply
Jaunimas
2/27/2012 10:37:00 pm

Manau, kad gerai labai sugalvota. Zinoma, pats zenklas nieko niekam nepadarys, bet tai bus zinute "sveciams", kad jie nekviesti, kad sodininkai juos mato ir jiems nepatinka tokie vakareliai. Turetu suprasti, kad sis zenklas skirtas jiems ir tai mandagus siulymas susirasti kita vieta. Gal uztektu bent sio? O jei ne, tuomet ir veiksmu galima imtis. Dabar, kaip suprantu, is viso net nera galimybes kazko padaryti?

Reply
Sigitas
2/28/2012 03:47:20 am

Pritariu, geras sumanymas. O kaip del kameru apie kurias kazkada pirmininkas kalbejo ?

Reply
sodininke
3/21/2012 03:28:55 pm

Truputi juokinga,kai paziuri i ,ale ,graziausias sodybas,net nustebau,kai pamaciau.Tikriausiai vardas suteiktas ,ne pagal kriterijus,o pagal draugyste ar kaimynyste.Visada vaziuojam pro 1-os vietos sodo sklypa...kad nieko ten nera,gal tik apsislave...Bet sekmes

Reply
Admin-sodininkei
3/21/2012 05:15:40 pm

Nors šis skyrelis ne apie geriausių sodybų konkursą, bet apibendrinant galiu sodininkei pasakyti, kad gražiausios sodybos konkursas buvo organizuotas neatsakingai-dėl "paukštuko", atseit "padarėm konkursą, o po to atšventėm".
Reikia tikėtis, kad po tokio fiasko sekantis konkursas bus organizuojamas atsakingiau: bus sudaryta komisija, numatyti kriterijai, suorganizuota sodybų apžiūra ir pan.Nieko panašaus praėjusiame konkurse nebuvo daroma.
O išrinktų sodybų šeimininkai čia niekuo dėti: jie nesiprašė išrenkami.

Reply
2/7/2021 02:50:18 pm

Niice post thanks for sharing

ReplyLeave a Reply.