Picture
    Šeštadienį, rugpjūčio 11 d. SB "Šatijai" susirinkimų salėjė beveik 5 valandas truko visuotinis sodininkų susirinkimas. Nuo 14 iki ~19 val.  daugiau nei šimtas žmonių kantriai išbuvo visą susirinkimo laiką.

   SB "Šatijai" bendrijos pirmininku išrintas Juozas Savickas, gyvenantis Songailos gatvėje. Taip pat išrinkta visiškai nauja valdyba iš 9 asmenų.
Daugiau informacijos vėliau.

 Papildyta 2012 08 21

 Nuo rytdienos, t.y. rugpjūčio 22 dienos oficialiai pradeda dirbti naujas sodų bendrijos "Šatijai" pirmininkas Juozas Savickas. Tel.nr turėtų likti tas pats, koks ir buvo ankstesnio pirmininko , t.y.
 8 675 45007 , iždininku toliau dirba Kęstutis Mačiulaitis , tel. 8 675 45008
    Po visuotinio susirinkimo  praėjo dešimt dienų, kol buvo gauti visi reikiami dokumentai valdymo organo - valdybos - ir naujo pirmininko registravimui Registrų centre. Primenu, kad ankstesnis pirmininkas 2009 metais šios pareigos neatliko, tuo "perkeldamas" mūsų sodų bendriją iš teisiškai tvarkingai veikiančių organizacijų tarpo į Registrų centre valdymo organo neįregistravusių  organizacijų grupę su visomis iš išplaukiančiomis pasekmėmis.
   Klaida ( ar aplaidumas ?) ištaisyta.
   Linkime naujajam pirmininkui sėkmės darbe ir tikimės sąžiningo ir atsakingo pareigų atlikimo.
   Kai kurią Informaciją apie praėjusį susirinkimą ir komentarus pateiksime, kai gausime oficialius susirinkimo dokumentus.
 Oficialūs dokumentai artimiausiu metu turėtų būti paskelbti sodų bendrijos svetainėje www.sbsatijai.lt

  SB "Šatijai" valdybos narys Kęstutis Čeponis
 

Stebėtoja
8/13/2012 05:06:43 pm

Rinkimų rezultatai džiugina.

Reply
susirinkimo dalyvis
8/13/2012 06:59:05 pm

Pamoka šitam pirminykui ir būsimiems, kad reikia dirbti, o ne pliurpti bet ką ir žmones kvailinti.

ReplyLeave a Reply.