Picture
Gavome nerimą keliančios informacijos apie saugumą sodų bendrijoje.
Laišką atsiuntė sodų bendrijos gyventojas.
Laiško turinys toks:

Noriu informuoti sodų bedruomenę, kad savaitgaliais ir šiaip vakarais darosi nesaugu būti prie mūsų sodų tvenkinio. Kadangi čia dažnai renkasi alkoholį vartojantis jaunimas ir šiaip agresyvaus būdo asmenys. Šį ilgąjį savaitgalį paplūdimyje esančiame iš Songailos gatvės pusės prie tvenkinio buvo užpulta jaunuolių kompanija, kuri žaidė krepšinį. Užpuolikai buvo gerai pasiruošę ginkluoti kirviu ir beisbolo lazda( du vyrai ir moteris), bei neblaivūs. Užpuolimo metu kuris įvyko vakare apie 21 val stipriai nukentėjo musų soduose gyvenanti nepilnametė mergina, ji šiuo metu gydoma ligoninėje. Taigi noriu atkreipti dėmesį, kad nebūtume abejingi tokiems dalykams ir budriai reaguotume.

    Pagal turimą neoficialią informaciją nusikaltimą padarė neblaivūs asmenys, šiuo metu gyvenantys"Šatijų" sodų bendrijoje . Policijoje nusikaltimas užfiksuotas ir tiriamas. Neoficialiomis žiniomis, nepilnametės merginos sužalojimai pakankamai rimti, o nusikaltimas padarytas įvykus žodiniam "konfliktui".

  Gyventojai neturi būti abejingi ir kviesti policiją arba pranešti Saugios kaimynystės grupei telefonu 8 610 01177.

   Saugi kaimynystė - tai aktyvus visų gyventojų reagavimas ir atsakingas požiūris  į įvykius gyvenamoje vietoje ir šalia jos. Negalime tikėtis, kad  "draugovininkų" grupelė įves tvarką ir tuo metu bus ten, kur spontaniškai prasideda žodinis konfliktas.

Žinoma, gyventojai turėtų realiai vertinti situaciją ir vengti rizikuoti savo sveikata.
Tačiau , jei planuojantis nusikalsti pilietis pastebės, kad yra stebimas, matomas, tikėtina, kad jis atsisakys savo sumanymo. Tą pataria policijos pareigūnai, konsultuojantys mus, kaip veikia saugios kaimynystės principai.

   Nebūkime pasyvūs, nes mūsų pasyvumas- tai parama nusikalstantiems.

     Tinklalapio leidėjai
    

Sodininkas
7/12/2012 02:35:19 pm

Linkiu mergaitei sveikatos, o iš tėvams iš "budulių" linkiu prisiteisti bent 50 000 Lt už sveikatos sužalojimą.Tikrai ne perdaug.Smegenų sutrenkimai ir kiti dalykai būna labai atsiliepia vyresniame amžiuje.vadinasi, mergaitei yra rizika ateity turėti problemų su sveikata.
Neturi jie pinigų?
Tai esmės nekeičia-gyvenimas priešaky,- užsidirbs, sumokės.

Reply
asmuo
7/31/2012 03:57:13 pm

Ką jūs čia žmonės šnekat, taip žiauriai net nebuvo, tie kas matė, pasakojo, kad tiesiog įvyko konfliktas, kurio metu vyriškiai tiesiog susiginčijo ir puolė kumščiais aiškintis. Žinoma, visi užsiplieskė ir tada kas jau ką, kas kirvį, kas pagalį, bet viskas taikiai užsibaigė, jokie smegenų sutrenkimai ar panašiai nebuvo padaryti, todėl mažiau jūs tokias nesamones rašinėkit ir žmonių negazdinkit su nesamoningom blevyzgom.

Reply
stebintis
12/19/2012 02:21:43 am

Gerbiamasis, -oji. prašom pletkų neklausyti ir sapalionių nerašinėti, iš tų "kas matė ir pasakojo". Savomis akimis regėjau šį konfliktą ir skambinau informuoti policiją, nes gyvenu priešais konflikto vietą. Girta trijų asmenų kompanija buvo atvažiavusi automobiliu (moteris ir du vyrai), visi girti kaip šliurės.
Kas baisiausia, tai ne "vyriškiai tiesiog susiginčijo", o girta moteris sklaidėsi visame gražume, nuo necenzūrinių žodžių skambėjo visa apylinkė. Ji ir užsipuolė merginą. Vaikinas, ko gero, buvo ją užstojęs, kiti du puolė jį mušti, vaikinas leidosi į kojas.
Nieko sau toks pasakymas: "kas kirvį, kas pagalį....., viskas taikia užsibaigė". tikrai niekas ten taikiai nesibaigė, vien ko vertas merginos sumušimas ir tąsymas už plaukų, laimei vaikinas paspruko. Kartais gailiuosi kad neleidau šuniui sulaikyti užpuolikų, nes šuo dresuotas, bet laukėm pareigūnų, nes kaip žinia, su tokiais "svolačiais'' tik daugiau bėdos būna. Kai pamatė, kad yra stebimi, ir jiems buvo pranešta, kad policija važiuoja, visi girti "ereliai" staigiai sulindo į mašiną ir pasišalino.
Gaila, kad tuo metu dar nežinojau draugovininkų telefono.
O nukentėjusios merginos tėvams iš visos širdies linkiu sveikatos ir netylėti, nenuleisti rankų ir tikrai prisiteisti moralinę kompensaciją.

Reply
Ne asmuo
8/12/2012 09:36:13 pm

O čia rašantis "asmuo" buvo dalyvis ar žiūrovas?

Reply
asmuo
10/9/2012 06:41:11 pm

Nei dalyvis nei žiūrovas

ReplyLeave a Reply.