Picture
Nuo šiol Šatijų bendruomenės naujienos bus skelbiamos diskusijų formate. Čia bus galima jas iškart komentuoti ir skaityti komentarus. Instrukciją kaip komentuoti rasite čia. Senąjį Naujienų archyvą rasite čia.

Linkime aktyviai dalyvauti diskusijose, komentuoti, reikšti nuomonę savo vardu ar anonimiškai. Primename, kad neetiški komentarai bus šalinami. 

Taip pat kviečiame dalyvauti papildant naujienas - siųskite savo pastebėjimus el. paštu
japonis@gmail.com arba čia, "Rašykite" skiltyje. Dalinkitės nuotraukomis, idėjomis, informacija... Nepamirškite, kad čia galite skelbtis, jei ką parduodate ar ieškote pirkti, jei ieškote reikalingos paslaugos ar pan. 

Dešinėje  pusėje matote Šatijų kalendorių, kuriame bus informacija apie įvykius, šventes, progas. Jūs galite pasveikinti  bendruomenės narius su gimtadieniu ar kita proga, informuodami mus apie tai, mes mielai  paskelbsime sveikinimą su tekstu šiame tinklapyje!

Siekiame, kad ši bendruomenė taptų aktyvesnė, labiau tarpusavyje bendrautų,  remtų vieni kitus, o aktuali informacija būtų visiems prieinama ir atvira.

Sėkmės visiems!
Tinklapio administratorius.

Žiogelis
10/25/2011 03:26:41 am

Ar lėšos numatytos vandentiekio remontui bus panaudotos teisingai ??? Ar jos ištirps kaip pavasario sniegas ??? Ką mano "Japonis"?

Reply
Japonis
10/25/2011 03:59:22 pm

Žiogelis klausia ,ar lėšos bus panaudotos teisingai?
Noriu tikėti, kad bus panaudotos teisingai.Negalvoju, kad turime visai nepasitikėti darbuotojais.Tik privalome kontroliuoti, o jie turi atsiskaityti už išleistus pinigus.Tas atsiskaitymas turi būti tikras, o ne formalus.
Be to, esant tokioms didelėms išlaidoms ,neapsieisime be visuotinio susirinkimo pritarimo šioms išlaidoms.Taigi, mūsų laukia dar netrumpos procedūros.

Reply
As
10/26/2011 03:43:34 am

Tiesiog noriu palinketi sekmes! Labai gerai, kad toks puslapis atsirado.

Reply
Kitas kaimynas
1/8/2012 03:10:48 pm

Kur dingo SB"satijai" puslapis ? Visiska tyla .Ko gero pinigu pritruko susimoket uz tinklapi 2012m.

ReplyLeave a Reply.