Šiandien  įteikiau SB "Šatijai" valdybos pirmininkui skirtą  raštą dėl  valdybos posėdžio protokole Nr.9 esančių nutarimų formuluočių, kurios neatitinka iš tikrųjų posėdžio metu priimtų nutarimų.
       Valdybos posėdžio protokolai yra svarbūs ilgalaikio saugojimo dokumentai. Mane stebina, kad pirmininkas, nors jau dirba šiose pareigose šeštus metus, į valdybos posėdžių protokolus žiūri, mano nuomone, neatsakingai ir atmestinai.
        Tikiuosi sulaukti išsamaus atsakymo ir posėdžio nutarimo formuluočių ištaisymo.
         Žinau vieną sodininką, kuris atsakymo į savo raštą laukia beveik 2 metus (tiksliau sakant, net nebelaukia). Esu optimistas ir manau, kad man pasiseks labiau. Apie tai jus, mieli sodiečiai ir tinklalapio svečiai, būtinai informuosiu.

    Pagarbiai  
    SB "Šatijai" valdybos narys
    Kęstutis Čeponis

  ------------------------------------------ norėdami skaityti raštą, spauskite "Read More" -------------------------------------------  
ruta
12/18/2011 12:03:21 am

Turbūt tamstai pačiam labai norisi būti pirmininku, jei prie tokių nesąmonių kabinėjatės. Pagyventumėt kitokioje sodų bendrijoj, tai žinotumėt, kad ne pirmininką, o auksą turite. Teko turėt su juo reikalų. Labai kompetetingas, veiklus žmogus. O jei padarė klaidą, tai padėkite, pagelbėkite, o ne purvą savo svetainėje pilstykit. Gėda net skaityt:(

Reply
ponia ruta,
12/18/2011 02:18:58 am

Ne karta autorius akcentavo, kad nebus pirmininku. Asmeniskai galiu patvirtinti. Siaip nelaengvas darbas, nezinau net kas imtusi... Reiketu skelbti gal koki rinkimu konkursa sioms pareigoms... Del kitu pavyzdziu - visada galima lygiuotis i blogesni varianta, bet man kazkaip priimtiniau lygiuotis i geresni :)) Siaip tai jus gimete po laiminga zvaigzde, jeigu jums pavyko su juo tureti reikalu taip sekmingai, nuosirdziai sveikinu!

Reply
Pasyvus stebetojas
12/18/2011 04:16:02 am

Ceponis yra seniunaitis . Ištrauka iš Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo (Žin., 2008, Nr. 113-4290
reglamentuojanti atstovavimą gyvenamųjų vietovių bendruomenėms

AŠTUNTASIS SKIRSNIS33 straipsnis. Gyvenamosios vietovės bendruomenės atstovo – seniūnaičio statusas

1. Iš seniūnijos aptarnaujamos teritorijos gyvenamųjų vietovių ar jų dalių yra s
seniūnaitijos.
direktoriui. Šį projektą tvirtina savivaldybės taryba savivaldybės administracijos d
teikimu .

Reply
Admin-Rutai
12/19/2011 02:49:19 pm

Gerbiama Rūta, panašu ,kad jūs nesate įsigilinusi į SB Įstatymą,Įstatus ir bendrijos valdymą, todėl jums atrodo, kad valdybos posėdžių protokolai yra smulkmena. Deja, tai vienas pagrindinių SB valdymo dokumentų. Ne smulkmena yra ir neteisingai, netiksliai,pakeičiant sprendimo esmę, parašytas sprendimas, ne smulkmena yra ir protokole įrašytas sprendimas, kuris nebuvo posėdyje priimtas.Valdybos posėdžio protokolai rašomi ne dėl formalumo.Jie yra būtini dokumentai atliekant SB ūkinės-finansinės veiklos patikrinimą ir t.t.

Reply
Rūtai
1/22/2012 01:41:32 am

Kokių reikalų turėjot- Jūsų reikalas. Su tokiu, anot Jūsų, "auksu"- geriau nesusitikt net dieną ir matant liūdininkams. Šiaip- protu nesuvokiama, nei kas jį išrinko, nei kokiems tikslams..Matyt, kad tokie patys, nes tuose susirinkimuose dalyvauja tik tiek, kas į tai gali žiūrėt. Gaila, kad negalima akimirksniu išstot iš šitos bendrijos..Nes net žiūrėt koktu..

ReplyLeave a Reply.