Picture
      Ši informacija yra aktuali tik tiems sodininkams, kurie negyvena sodų nameliuose ir nenaudoja elektros žiemos laikotarpiu.
      Lyginant su pernai metais, situacija didžiajai daliai sodininkų yra pasikeitusi. Pernai žiemos metu už sunaudotą elektrą sodininkai mokėjo sodų bendrijai, o pinigus rinko iždininkas. Todėl, jei sodininkas nenaudodavo elektros, tai ir nemokėdavo. Sodų bendrija paprastai nekeldavo problemų dėl nedidelės sumos mėnesio - kito (iki pavasario) pavėlavimo, o už sodininkų sunaudotą, bet neapmokėtą elektrą, sumokėdavo elektros tiekėjui iš sodų bendrijos lėšų.
      Nuo 2011 metų vasaros elektros ūkį perėmė LESTO ir kiekvienas sodininkas dabar moka už elektrątiesiogiai tiekėjui LESTO.
      Didelė dalis sodininkų žiemą nenaudoja elektros ir, natūralu, nemoka už ją.  LESTO, nesulaukusi apmokėjimo, siunčia įspėjamuosius raštus. Taip galima susilaukti ir tokių pasekmių, kaip elektros atjungimas. O pajungimas iš naujo jau kainuotų. Tektų sumokėti atjungimo -pajungimo mokestį, kuris šiuo metu yra 168.99 Lt.
      Tam, kad išvengti nesusipratimų ir nereikalingų išlaidų, tikslinga būtų tokiu atveju,  apmokėjus už sunaudotą elektros energiją, informuoti LESTO trumpuoju telefonu 1802 apie tai, kad Jūs laikinai nenaudosite elektros. LESTO tokiu atveju jums nebesiuntinės laiškų - raginimų  ir jūs būsite tikras, kad neįvyks jokių nesusipratimų dėl elektros atjungimo.
     Tai galima padaryti ne tik telefonu, bet ir tiesiogiai prisijungus prie LESTO internetinio puslapio www.manoelektra.lt   
     Kaip tai padaryti yra nurodoma tame pačiame puslapyje.
     Tinklalapio leidėjai
Leave a Reply.