Picture
      Pagal paskutinius mūsų bendrijos surinktus duomenis, sodų bendrijoje nuolat gyvenama 156 sklypuose esančiuose namuose. Tai sudaro 20%, skaičiuojant nuo visų bendrijoje esančių sklypų. Realiai šis procentas yra šiek tiek didesnis, nes dalis gyventojų turi du šalia esančius sklypus. Iš viso gyvena apie 462 gyventojai. Gyvenančiųjų skaičius beveik nesikeičia jau keletą metų.
     
      Kadangi nuolat gyvenantys moka 30 procentų didesnius mokesčius, sodų bendrijai jie kasmet papildomai sumoka  (arba turi sumokėti) apie 6000,- Lt mokesčių.
     
      156 namai yra pakankamai daug. Turint mintyje tai, kad vasaromis nuolatinių gyventojų labai padaugėja, atsiranda tam tikrų problemų. Vienos svarbiausių - gamtos apsaugos klausimai, ypač - nuotekos ir jų valymas.

    Dauguma namų yra įsirengę vadinamas "išgriebimo duobes", iš kurių kartas nuo karto išsiurbiamos nuotekos. Tačiau tikrai yra žinoma, kad dalis tokių duobių įrengtos taip, kad nuotekos išleidžiamos į upelius arba tiesiog į tvenkinį.

    Sodų bendrijos valdyboje ir visuotiniame susirinkime ši problema buvo aptariama.Buvo priimtas nutarimas išsiaiškinti, kaip šią problemą sprendžia kiekvienas namas. Pirmininkas buvo  įpareigotas, ir pats įsipareigojęs tai daryti, tačiau nuo kalbų link darbų per daugiau kaip du metus nepasistūmėta. Praėjusią vasarą net nebuvo tirtas tvenkinio vanduo.

Bebrų salos gyventojas
11/6/2011 02:29:36 pm

O ka mano pirmininkas ? ko gero laiko neturi ...Taip SB Satijai svetaineje jis komentuoja......

Reply
12/14/2014 08:03:05 pm

Įdomu, kas įpareigojo lepą sukelti tokią sumaištį,su tais mokesčiais, ar tai jo Kalėdinė dovanėlė visiems? O kur atsiprašymai?

ReplyLeave a Reply.