Picture
    Antras SB "Šatijai" naujai išrinktos valdybos posėdis planuojamas šeštadienį, spalio 27 dieną  12 val.

    Apie įvyksiantį valdybos posėdį skelbiame šiame tinklalapyje, nes naujai išrinkta valdyba kol kas negali valdyti oficialios sodininkų bendrijos svetainės ir skelbti ten oficialios informacijos apie įvykusius ir įvyksiančius posėdžius bei priimtus nutarimus ar nuveiktus darbus.  Taip yra todėl, kad ankstesnis pirmininkas neperduoda priėjimo prie svetainės slaptažodžių.

    Oficiali SB svetainė  www.sbsatijai.lt  yra sukurta ir išlaikoma sodininkų bendrijos lėšomis ir yra bendrijos nuosavybė. Todėl toks buvusio pirmininko elgesys yra negarbingas ir neteisėtas.

    Norisi tikėti, kad tai netruks ilgai ir bendrija galės naudotis jos laikinai neteisėtai užvaldyta nuosavybe.

    Tinklalapio leidėjai

mindaugas
10/30/2012 04:44:34 pm

Na ir kokios naujienos is susirinkimo?

Reply
K.Čeponis
10/30/2012 06:12:20 pm

Artimiausiu metu pasistengsiu paskelbti abu posėdžių protokolus ir trumpai pakomentuoti.Į oficialią svetainę negalime įdėti tos medžiagos, nes buvęs pirmininkas Č.Pijoraitis neperduoda svetainės valdymo slaptažodžių.

Reply
sodininkas
11/7/2012 08:25:52 pm

ir kaip jis pasiteisina, del ko neperduoda slaptazodziu?

Reply
K.Čeponis
11/7/2012 08:40:55 pm

Pasiteisinimai buvo įvairūs, bet iš nesmės neverti didesnių diskusijų, nes jie keitėsi, nebuvo pastovūs: tai norėjo parašyti straipsnį, tai tas slaptažodis yra ypatingas ir negali jo pasakyti. Bet išmanantiems reikalą yra aišku, kad slaptažodžio perdavimo procese mums nebūtina žinoti jo slaptažodį.
Bet į tai gilintis nebeverta, nes TINKLALAPIO VALDYMĄ PERĖMĖ NAUJA VALDYBA. Jame bus skelbiama veiklos informacija ir bus galima netrukdomai (nepažeidžiant įstatymų} komentuoti, klausti, išsakyti savo nuomonę, siūlyti.

Reply
Jenny
12/1/2016 06:25:45 pm


Finansinių sunkumų akivaizdoje? Ar jums reikia paskolos? ar jie buvo atmesti vietos bankai? Ar jums reikia paskolą už bet kokios priežasties? Jūsų pagalba yra pagaliau čia kaip verslo finansavimo siūlo paskolas visiems, tiek dirbantys ir bedarbiai, asmenys ir įmonės, siūlome paskolas mažomis palūkanų norma 2%. Suinteresuotosios skolininkai susisiekti su mumis elektroniniu paštu: khalifafinancialcompanies@gmail.com ir gauti savo paskolos šiandien. Mūsų paslaugos yra greitas ir patikimas, todėl prašome susisiekti su mumis adresu (khalifafinancialcompanies@gmail.com) ir mėgautis mūsų pasiūlymas finansines paslaugas


http://khalifafinancialcompany.weebly.com

ReplyLeave a Reply.