Picture
  Sodų bendrijos oficialiame tinklalapyje paskelbta informacija apie visuotinio sodininkų susirinkimo, įvykusio gegužės 19 d., nutarimus.
  
  Visuotinio susirinkimo protokole yra sakinys, kuriame pirmininkas  informuoja susirinkimo dalyvius, kad,  "2011 11 20 valdyba nutarė, kad reikia uždaryti K. Čeponio svetainę" (Č.Pijoraičio žodžių citata, pateikta oficialiame protokole).
  

   Savo kalbose pirmininkas panašių netiesos (netikslios informacijos) sakymų pažeria ir daugiau tuo klaidindamas susirinkusius žmones. Esmė tame, kad tokio valdybos sprendimo nėra. Jei jis toks ir būtų, tai tokį sprendimą galima būtų prilyginti valdybos sprendimui, kad, pavyzdžiui, K.Čeponis savo sodo sklype privalo auginti tik bulves, o pomidorus auginti jam draudžiama.

    Išvadas skaitytojams siūlau pasidaryti patiems. Dauguma jau tas išvadas  pasidarė, netikėtai pavirtę "ne tais žmonėmis".


     Kviečiu skaityti informaciją patiems, pasidalinti ja su kaimynais, padaryti savo išvadas - netgi nebūtinai lygiai tokias, kokias skaitote čia, nes aš nesu vienintelis teisuolis ir nesiimu uzurpuoti tiesos. 


    Mūsų laukia nauji pirmininko rinkimai, todėl į juos turime ateiti pasiruošę, informuoti, atskyrę pelus nuo grūdų. Nesileiskite kvailinami, nes, mano žiniomis, pirmininkas panašius netiesos ( netikslios, iškraipytos informacijos ) sakymus nevengia naudoti privačiuose pokalbiuose su sodininkais. Todėl labai atsargiai žiūrėkite į pirmininko teikiamą "informaciją" ir pasistenkite ją pasitikslinti. Tuomet, kai patys tai padarysite, jums viskas taps  aiškiau.

   Pagarbiai
   SB "Šatijai" valdybos narys Kęstutis Čeponis   


SB gyventoja
6/7/2012 05:34:57 pm

Sveiki,
aisku perziurejome protokola ir zmoniu sarasus ir matosi didele netvarka. Niekas taip nedaro dalyvaujanciu saraso, nes sarasuose vienas zmogus atstovauja du sklypus, nesvarbu kad jis juos du ir turi bet jis vienas narys todel ir balsas turi buti vienas, toliau du zmones atstovauja viena sklypa, reiskiasi vienas balsas jau nesiskaito nes viena sklypa gali atstovauti ir buti bendrijos nariu tik vienas is savininku taip parasyta SB istatu 19 punkte, taip pat sarasai turi buti pilnai parengti su sklypo numeriu, SB nario vardu, pavarde ir asmens kodu, o pasirasyti paliktas langelis jau atvykusiam dalyvauti susirinkime, argi to neturi atlikti Pirmininkas arba izdininkas? Susirinkimas bet kokiu atveju aisku butu nubalsave taip pat net atmetus tuos balsus, nes vienbalsiai beveik buvo balsuojama, bet jei tokia netvarka rimtuose dalykuose, tada man atsakykite, kaip ir per kiek laiko man galima kaip vieno is sklypu savininkei tapti SB nare, jei norime pasikeisti su kitu seimos nariu jau priimtu i SB narius, o gal nieko nereikia daryti, tik ateiti kaip kad kiti tai padare, pasakyti ka galvoju ir nubalsuoti? Beja protokole ne viskas uzprotokoluota... o ko nera zino tas kam ir taip sunku....

Reply
Admin-SB gyventojai
6/10/2012 02:48:06 pm

Paprasčiausias variantas būtų pasirašyti notaro patvirtintą įgaliojimą:tas šeimos narys, kuris yra sodų bendrijos narys, įgalioja jus atstovauti jį sprendžiant visus klausimus, susijusius su sodų bendrija (tikslią formuluotę surašytų notaras ).
Formaliai žiūrint, susirinkimuose dalyvauja ir balsuoja tik sodų bendrijos nariai.

Reply
mindaugas
6/19/2012 11:40:08 pm

Kazkaip apmire sitas tinklapis. Jokiu naujienu neatsiranda.

Reply
Admin-Mindaugui ir kitiems
6/20/2012 07:07:21 pm

Iki rytdienos pabaigos bus naujos informacijos.Bus ir įdomių naujienų.

ReplyLeave a Reply.