_Statistika dabar yra tokia:
     skaičiuojant per paskutines dešimt lapkričio mėnesio dienų, tinklalapis vidutiniškai buvo aplankytas po 125 kartus per dieną, o jame vidutiniškai per dieną lankydavosi po 97 skaitytojus. Skirtumas tarp šių skaičių reiškia, kad kai kas lankydavosi tinklalapyje po kelis kartus per dieną.

      Tai mus džiugina: žmonės diena dienon tampa aktyvesni ir labiau domisi bendruomenės gyvenimu. Kviečiu visus sodiečius ir svečius drąsiai pasisakyti tinklalapyje, nurodyti trūkumus, pastebėti gerus dalykus, siūlyti savo idėjas.
      Geriau gyventi ten, kur bendruomenė pati yra aktyvi ir sugeba gerai tvarkytis savo kieme, kur bendruomenė pati sugeba priimti sprendimus,  sugeba išsirinkti savo atstovus, girdinčius pačios bendruomenės balsą , atstovus, norinčius ir mokančius dirbti skaidriai ir viešai, kur bendruomenės nariai gali drąsiai reikšti savo mintis, nebijodami užsitraukti jų pačių rinktų vadovų nemalonės (kaip absurdiškai skamba!).

 ----------------------------------------------- norėdami skaityti toliau spauskite "Read More"-----------------------------------------     
    Geriau gyventi yra ten, kur tavo vadovas stovi ant to paties laiptelio, o ne jaučiasi esantis virš visų- kažkur labai aukštai. Ne tik gyventi, bet ir dirbti yra geriau ten, kur vadovas yra šalia darbuotojų, o ne aukščiau jų. Tokiais principais remiuosi ir savo darbe. O darbuotojų šiuo metu
turiu gerokai virš 100. Valytoja nėra prastesnis žmogus už direktorių - ji tik dirba kitokį, mažiau apmokamą, bet labai svarbų darbą. Todėl nesuprantu žmogaus, iš kurio lūpų išgirstu ausį  rėžiantį pasakymą: baudžiauninkai!
     Gal kai kam tai atrodo kaip naivi siekiamybė, bet aš tikiu, kad taip gali būti ir taip bus. Tas tikėjimas paremtas mano patirtimi, bendraujant su daugeliu žmonių -  iš Lietuvos, Olandijos ar Skandinavijos šalių. Esu optimistas ir tikiu, kad net ir tie, kurie kol kas nepatikliai žiūri į šio tinklalapio reikšmę formuojant  "Šatijų" kaimo bendruomenę, prisidedant prie mūsų veikos aiškumo ir skaidrumo, ateity pakeis savo nuomonę.
     Mūsų, tinklalapio leidėjų nuomone, šis tinklalapis niekados neturi tapti valdybos ar pirmininko ruporu. Tik taip jis galės išlikti reikalingu.
     Ačiū visiems!

Tinklalapio administratoriusLeave a Reply.