Picture
Šiandien sodo gyventojas Linas informavo, kad praėjusią naktį iš sodų bendrijoje stovėjusio automobilio pavogta automagnetola:

Noriu pranešti, kad  šiąnakt (iš gegužės 31d. į birželio 1d.) iš mūsų automobilio buvo pavogta automagnetola "Panasonic". Ji buvo su grafika, CD, priekinis skydelis robotizuotas, nusiima. Jei kam nors  kas  siūlys pirkti - būtume dėkingi jei praneštumėte. 
                                                        Iš anksto dėkojame.  
 


 Sodininkus - nuolat gyvenančius ar tik kartais apsilankančius - kviečiu nebūti abejingais, jei vaikštinėja nematyti įtartini asmenys.  Skambinkite Saugios kaimynystės grupei,  kaimynams ar policijai.
    Jei įtartini asmenys sukiojasi apie kaimynų sklypą, nepatingėkite paskambinti kaimynui ir paklausti, ar kas nors turėtų būti jo sklype.
   Dar kartą paskaitykite šiame tinklalapyje aprašytus saugios kaimynystės principus ir jais vadovaukitės.
    Patikėkite, jei tai "veikia "  civilizuotame pasaulyje, gali "veikti" ir "veikia" ir pas mus.
   Vagims ir panašiems bloga sumaniusiems asmenims mūsų pačių abejingumas yra tarsi parama, o budrumas - tai reali galimybė sustabdyti potencialius nusikaltėlius.

   Pagarbiai  
   Saugios kaimynystės grupės koordinatorius  

   Kęstutis Čeponis   

Ne tas zmogus
6/1/2012 07:45:17 pm

Norejau paklausti ar sodininkai ipareigojo pirmininka skelbti padirbta sodininku sarasa , is triju lapu paskutinis lapas orginalas.

ReplyLeave a Reply.